Gewijzigde contactpersonen leveranciers

Er zijn recent personeelswisselingen geweest bij een aantal van onze leveranciers waar wij collectieve inkoopafspraken mee hebben gemaakt. De nieuwe contactpersonen vind je bij de desbetreffende leveranciers op onze website maar we zetten het ook even voor jullie op een rijtje.

Adver-Online
Elma Bergshoeff: 023 - 553 03 50 / ebergshoeff@adver-online.nl

Buckaroo
Jochem Stelling: 030 - 711 50 00 / j.stelling@buckaroo.nl

Gimd
Finette Donker: 088 - 800 85 10 / meldpuntgoededoelen@gimd.nl

Graydon
Roland Hoff: 020 - 567 9916 / r.hoff@graydon.nl

Konica Minolta
Remco Muller: 020 - 658 45 90 / remco.muller@konicaminolta.nl

New Heroes
Johan Lentjes: 073 - 844 99 10 / johan.lentjes@newheroes.com

NS
Jason Peereboom: 030 - 300 11 11 / jason.peereboom@NS.NL
 

Goede Doelen Nederland heeft mantelovereenkomsten met een flink aantal leveranciers, verdeeld over 9 categorieën. Als lid kun je profiteren van diverse collectieve voordelen. Bekijk hier de leveranciers en hun ledenvoordelen.

 

Ledenberichten
Meer ledenberichten